Jeni në dilemë? Zgjidhni këtu fustanin që ju përshtatet për festa!

Nëse ende nuk e keni menduar se çfarë do të vishni për festat e fundvitit, po lexoni artikullin e duhur! Ne po ju sjellim disa ide të minutës së fundit për t’ju rregulluar humorin nëse jeni në stres sa i përket paraqitjes suaj. Më poshtë keni një listë me fustanet më të bukura që mund të vishni dhe që nuk janë njëpërdorimshme pasi mund t’i vishni edhe në evente e festa të tjera, shkruan IconStyle.

1. Fustani metalik

Fustane-2

2. Fustani me temina

Fustane-3

3. Fustani Casual por i këndshëm

Fustane-4

4. Fustani për festat VIP

Fustane-5

5. Fustani klasik për kokteil

Fustane-6

6. Fustani i llojit “po e pres Vitin e Ri në plazh”

Fustane-7

7. Fustani kamosh

Fustane-8

8. Fustani me dizajn të lëkurës së kafshëve

Fustane-9

9. Fustani me pupla

Fustane-10

10. Minifustani me mëngë të gjata

Fustane-11

11. Fustani me dizajn vijash

Fustane-12

 

12. Fustani prej mëndafshi

Fustane-13

13. Fustani-xhaketë

Fustane-14

14. Fustani asimetrik

Fustane-15

15. Fustani elegant

Fustane-16

Burimi: marieclaire.com