Jemi mësuar ta shohim me flokë të zeza, Merita Merja sjell trendy-n e ri me flokët çokollatë

Grimierja e njohur e kryeqytetit, Merita Merja si gjithnjë na befason me punët e saj si dhe me look-un personal.
Teksa jemi mësuar ta shohim gjithnje brune, së fundi kuratorja e imazhit shfaqet ndryshe duke sjellë trendy-n e saj për këtë stinë vjeshte. Ajo e ka ndryshuar ngjyrën e flokëve nga të zezë, në çokollatë duke marrë shumë komplimente nga ndjekësit e saj të shumtë.
Ndërkohë që Merita po merret dhe me kursantët që duan të mësojnë artin e grimit, sjellja e trendeve të reja e bën Merita Meritën tashmë nr.1 dhe më e preferuaranga VIP-at.