Januzaj në lidhje dashurie me modelen shqiptare? Bukuroshja seksi zbulon të vërtetën

Adnan Januzaj edhe pse nuk e ka shprehur lidhjen e tij me Arta Nitajn, duket sikur mes tyre ka një “feeling”.Gjatë qëndrimit në Dubai, Arta e ka takuar sepse edhe ajo dikur bënte pjesë e sportit si prezantuese dhe ka folur për këtë temë ku e ka përgënjeshtruar menjëherë.Ajo direkt ka deklaruar se është single duke e lënë mundësinë e hapur për lidhje me dikë.

Në një prononcim për mediat kosovare, bukuroshja seksi ka qartësuar se Januzaj dhe Arta janë takuar rastësisht gjatë një vizite të përbashkët në kopshtin zoologjik.

Gjatë kësaj vizite ka pasur edhe shqiptarë të tjerë, teksa Adnani dhe Arta kanë biseduar së bashku sepse bukuroshja kosovare dikur i përkiste botës së sportit si prezantuese.

PANORAMASPORT.AL