Janë të gjithë të dashuruar me macet dhe qenushët tek “Pet Shop 4 Putrat”

Kafshet jane nje nder dashurite me te medha per njerezit dhe anasjelltas. Madje thuhet se nje qenush shok eshte me besnik se nje njeri.
E ne anen tjeter macet lozonjare ju bejne menjehere per vete.
Me pak fjale 4 putroshet jane nje dashuri me vete!

Deshironi te shtoni familjen tuaj me nje pjestar te vogel? Ndiheni te vetmuar dhe keni nevoje per nje mik? Tani e keni zgjidhjen, kontaktoni menjehere me 4 Putrat.

4 Putrat eshte nje faqe e vogel me dashuri te madhe per 4 Putroshet.

4 Putrat, nisi gjithcka nga dashuria dhe deshira per te ndihmuar ne permiresimin e cilesise se jetes se 4 putrosheve.

Per here te pare ne Shqiperi, ata hodhen poshte konceptin e dyqaneve te kafsheve!
Me nje ide inovatore ata krijuan ambjentet ideale ne qytetin e tyre , ne Vlore , ku kafshet do te rriten te lira, te lumtura & te shendetshme!

Ata ofrojne per ju edhe Hotelin e Kafsheve, ju pushoni te qete dhe 4 Putroshi juaj pushon i lumtur!
Ditet e tyre nisin gjithmone njesoj, vakti i mengjesit e me pas shetitjet e gjata!
Ata e duan shume punen qe bejne dhe nuk pertojne kurre te japin sugjerime e keshilla per kedo qe ka nevoje!

Ata sjellin qen & mace nga njerez “breeder” te certifikuar per mbareshtimin e nje rrace te caktuar.
Me pergjegjesine maximale te rraces & gjendjes shendetesore ata jane sot hapsira juaj e preferuar!

Njerezit kur vendosin te marrin nje 4 Putrosh ne familje kane fillimisht disa kerkesa specifike, jo per faktin e “modes”, por me teper per faktin e te siguruarit nje jetese te mire e te pershtatshme!
Ne si popullsi jemi te prirur me teper drejt rracave te vogla si maltese, bichon frise, poodle, pug dhe pak njerez preferojne golden retriever, labrador ose qente qe jane me territorial si rottweiler dhe german shepherd!

Ata nuk do t’ju rekomandojne kurre nje rrace qe nuk do te mund ta mbanit dot lidhur dhe me kushtet ku jetoni!
Per ta eshte e rendesishme qe ne marredhenien e re qe do krijohet te shkoje mbare cdo gje dhe te merrni lumturi e shume dashuri!

Njerezit thone se lumturia familjare u eshte shumefishuar me marrjen e nje 4 Putroshi, keshtu qe provojeni edhe ju dashurine pa kushte te nje 4 Putroshi.