Janë apo jo bashkë? Mozzik dhe Loredana ‘ngacmojnë’ sërish, FOTO nga i njëjti ashensor, ç’po luhet pas kuintave

Mozzik dhe Loredana publikuan në Instagramin e tyre foto të shkrepura nga e njëjta pasqyrë ashensori, ku shihet mjaft qartë se ata gjenden në të njëjtin vend dhe në të njëjtën orë.

Janë apo jo bashkë? Mozzik e Loredana kanë ngjallur sërish dyshime me postimet e tyre në rrjetet sociale. Të dy kanë publikuar fotot nga i njëjti ashensot, ndërkohë që ende nuk e kanë konfirmuar se janë rikthyer së bashku.

Mozzik dhe Loredana publikuan në Instagramin e tyre foto të shkrepura nga e njëjta pasqyrë ashensori, ku shihet mjaft qartë se ata gjenden në të njëjtin vend dhe në të njëjtën orë.

Mesa duket ata janë kthyer së bashku, edhe pse kanë zgjedhur të mos konfirmojnë ende bashkimin e tyre publikisht.

(k.m./dosja.al)