Ja si dukej Jonida Maliqi 11 vite më parë, me vetulla të holla e bionde (FOTO)

Në maj të këtij viti, këngëtarja e njohur Jonida Maliqi do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion me këngën “Ktheju Tokës”.

Jonida-Maliqi-2

Jonida gjatë kësaj kohe ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ka publikuar foto dhe video nga intervistat e ndryshme si dhe nga klipi i këngës.

Jonida-Maliqi-3

Por mëngjesin e sotëm ajo ka publikuar disa video të vjetra ku shihet duke kënduar këngën “S’jam balad”. Aty shfaqet së bashku me këngëtarët e njohur Rovena Dilon dhe Eugent Bushpepajn.

Jonida-Maliqi-4

Kënga është bërë 11 vite më parë, në 2008-n. Ajo që bie në sy është pamja shumë ndryshe e Jonidës.

Jonida-Maliqi-1

Kjo e fundit shfaqet me flokë të shkurtër dhe biond platin e me vetulla të holla, shumë më ndryshe nga sa jemi mësuar ta shikojmë.