Isida Mollaymeri koleksionon këpucë, tregon markat e shtrenjta në dollapin e saj

Balerina e njohur Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit, Isida Mollaymeri ka realizuar një set të ri fotosh për festat e fundvitit, ku shfaqet shumë sensuale dhe e rrethuar nga këpucët e saj. “My shoes collection”, (Koleksioni im i këpucëve) shkruan ajo poshtë fotos së realizuar nga Armand Habazaj. Me anë të këtij postimi ajo tregon se është e varuar nga blerja e këpucëve duket zbuluar markat e shtrenjta që gjenden në dollapin e saj si; Gucci, Louboutin, Fendi, Roberto Cavalli dhe Guess.