Ishin në prag të martesës, boksieri shqiptar dhe modelja i japin fund lidhjes

Boksieri i njohur shqiptar, Robin Krasniqi dhe modelja, Heidi Lushtaku, prej vitesh kanë qenë në një lidhje dashurie.

Ata ndanin në rrjetet sociale fotot ku i shprehnin dashurinë njëri-tjetrit.

Madje ishte raportuar se boksieri dhe modelja donin ta çonin dashurinë në një tjetër nivel duke e kurorëzuar në martesë.

Robin-2

Por kjo mbeti një ëndërr e parealizuar për çiftin, pasi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Në rrjetet e tyre sociale zyrtare nuk ka asnjë foto të tyre së bashku. Madje nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Robin-3

Nuk dihet nëse bëhet fjalë thjesht për një krizë apo për një ndarje përfundimtare.

Ende nuk ka një reagim nga modelja dhe boksieri në lidhje me lajmet.