Ish-Miss Kosova nënë për herë të dytë, babai publikon foton e bebes së porsalindur

Ish-Miss Kosova, e famshmja Drenusha Latifi, ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë. Bukuroshja shqiptare, është bërë nëna e një djali dhe imazhi i bebes është publikuar në rrjete sociale nga babai, shkruan Prive. Fotografia është realizuar sapo bebja ka lindur dhe imazhi është tejet interesant.