Ish-kryeministri feston ditëlindjen, ja urimi që i bën bashkëshortja në rrjetet sociale

Ish-kryeministri i Kosovës, lideri i partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, festoi ditëlindjen e 52-të. Bashkëshortja e tij, Anita Haradinaj, i ka bërë atij një urim të veçantë, ku përmes një postimi në rrjetet sociale, i thotë se nuk do t’ia heqë asnjë gradë e yll si gjeneral ushtrie e komandant i luftës, por do t’ia shtojë edhe dy të tjera.

Anita dhe Ramushi kanë 17 vite lidhje bashkë dhe kanë tre fëmijë.

Ky është postimi i plotë:

Nuk dua te t’a heq asnje grade e yll si gjeneral ushtrie e komandant i Luftes veq dua t’i shtoj nja dy me shume 😉 Ti je gjenerali i zemres sime, e gjeneral i dashurise se Gjinit, Hanes dhe Trimit,

Te duam perjete Ramush Harandinaj! Gezuar Ditelindja e une edhe sot vazhdoj te mendoj qe jam dhurata me e bukur e ditelindjes sate 😜! Gezuar 17 vjet bashk me te mira e te kqija 🙈