Ish-konkurentja e “BB” nënë për herë të dytë, e quan vajzën Santa

Jona-Kalemaj-2

Ish-banorja e “Big Brother” Jona Kalemaj, u ka dhënë fansave një lajm shumë të bukur nga jeta e saj private. Jona ka njoftuar se është bërë nënë për herë të dytë e një vajze që e ka quajtur Santa, një emër shumë i veçantë ky frymëzuar nga atmosfera e Krishlindjeve. Bashkë me foton e parë me vajzën, Jona i ka kushtuar dhe një poezi mirëseradhëse bebit të sapolindur. Jona dhe bashkëshorti i saj janë prindër edhe të një tjetër vajze, Ejsit.