Ish i dashuri i Adriana Matoshit i jep fund beqarisë!

Futbollisti afrikano-belg, Keith Groeneveld, ka qenë për një kohë të gjatë në qendër të vëmendjes dhe i pranishëm në mediat shqiptare.

Kjo për shkak të romancës me aktoren dhe deputeten e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi.

Derisa kanë kanë kaluar dy vjet nga ajo periudhë, Keith duket se ka gjetur dashurinë e re.

Në një postim në rrjete sociale, bëhet e ditur se ai i ka propozuar partneres së tij të re.

kryefjala.com