Ish-e dashura e Stines mburret me pikën G

Miriam-Stine-2

Modelja superseksi Miriam, që njihet si një prej ishtë dashurave të këngëtarit Ernest Duka (Stine), ka realizuar një set fotosh provokative duke i çuditur të gjithë. Vajza që pranoi të zhvishej topless në klipin e Stines “Nëse vjen”, na pozat që shihni duket se mburret me pikën G. Ajo jeton në Milano të Italisë, ku punon si modele në agjencinë e modës “Beatrice Models”, dhe njihet për pozat topless.