Ish-asistentja e Arian Çanit ndan foton me të dashurin për Shën Valentin

Andonia Dobi është modelja e sukseshme nga Gjirokastra, e cila për pak kohë punoi si asistente e Arian Çanit në “Zonë e lirë”, me pseudonimin Sofia. Pasi u largua nga ai emision, Andonian përveç se e shohim të realizuar në karrierë, e shohim dhe shumë të kumtur në jetën private. Ajo ka ndarë këtë foto me të dashurin e saj, me të cilën u urin Shën Valentinin gjithë të dashuruarve. Të veshur të dy me të bardha ata duken shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit, tani që u bënë kohë bashkë.