Isaac Carew bën publike lidhjen me modelen

Isaac Carew duket se ka harruar përfundimisht Dua Lipën. Ai ka disa kohë që shoqërohet me Florence Kosky, por sot e bënë lidhjen publike. Ishte vetë modelja britanike që publikoi fotografinë me Isaac ku duken mjaft të afërt dhe e shoqëroi me një emoji me zemër.

Isaac-2

Ndërkohë, vihet re se Isaac i ka bërë komente komplimentuese që në mes të korrikut. Një muaj më parë, Dua dhe Isaac i dhanë fund lidhjes tre vjecare. Momentalisht, këngëtarja me origjinë shqiptare po shijon lidhjen e dashurisë me modelin Anwar Hadid. Duket se të dy kanë zgjedhur që partnerët e ardhshëm të jenë modelë.