Irina Shayk shfaqet e mavijosur në Javën e Modës në Londër

Aksesori më i guximshëm i Irina Shayk në Javën e Modës në Londër ishte syri i saj i zi i rremë teksa ecte në pistë.

Një nga dukjet e Shayk-ut për mbrëmjen përmbante një bluzë të zezë Tupac me mëngë të gjata, me bustin pa këmishë të reperit me mbishkrimin “2Pac” të shkruar në pjesën e përparme.

Bluza me përmasa të mëdha kalonte pas kraharorit të modeles dhe ofronte mëngët pjesërisht të përveshura.

Shayk i dha pak kontrast ansamblit me çizmet blu deri në kofshë dhe me taka.

Një veshje tjetër, e cila gjithashtu shfaqte shkëlqimin e saj të guximshëm, ishte një fustan gri metalik me kapëse që binte poshtë në dysheme.

Shayk ka bërë bujë kohët e fundit për romancën e vazhdueshme të saj dhe Tom Brady.

Një burim i tha ekskluzivisht Page Six javën e kaluar se ndërsa Shayk, 37, po shijon kohën e saj me yllin në pension të NFL, 46, ajo ende ka shpresë se ajo dhe Cooper, 48 vjeç, do të martohen një ditë.

Bordo