Irena Kita: Muskujt e barkut i ndërtova gjashtë muaj pas lindjes

Juristja dhe blogerja e njohur, Irena Kita, ka ndarë me ndjekësit në Instagram, një foto të para pesë viteve, duke dëshmuar se si i kishte ndërtuar muskujt e barkut vetëm gjashtë muaj pas lindjes së vajzës. Jo vetëm pasioni për palestrën, të cilën e ushtron prej vitesh por po ashtu Irena ka treguar disa herë edhe pasionin për sportin, veҫanërisht tenisin, notin dhe vrapin. Me vullnetin e fortë që ka ajo ka arritur që gjashtë muaj pas sjelljes në jetë të fëmijës, të kishte jo bark të sheshtë dhe me muskuj.