Irena Kita heq dorë nga e verdha platin, nuk do e njihni

received_10215522702646758-1

Avokatja dhe blogerja e modës Irena Kita ka vendosur të ndryshojë look-n pēr festa. Pasi e kemi parë prej vitesh me flokët e drejtë në ngjyrë platin, tani nuk do e njihni me pamjen e re ku përveç ngjyrës ka vendosur t’i modelojë me pak onde.