Irena Kita feston ditëlindjen, të gjithë sytë tek veshja

Irena Kita festoi ditëlindjen këtë fundjavë në restorantin e bashkëshortit të saj. Përveç videos ku shuante qirinjtë, blogerja ka postuar dhe fotot ku tregon veshjen festive në ditën e saj, të krijuar nga stilistja Drenusha Xharra.