Incidenti “hot”/ Modelja italiane pa të brendshme në Grande Fratello

Mbrëmjen e të hënës ka startuar në Canale 5 edicioni i 16 i “Grande Fratello-s”, një reality show i njëjtë me Big Brother Albania, që organizohet nga Top Channel.

Valentina-Vignali-2

Valentina Vignali është njëra prej pretendenteve që do të synojë të triumfojë në këtë edicion të 16 të njërit prej spektakleve më të ndjekur në Itali. Ish-basketbollistja italiane, e cila prej kohësh i është përkushtuar modelingut, ka një rrjet mjaft të gjerë ndjekësish në rrjetet sociale, ku shpërndan shpesh foto nga përditshmëria e saj, ku nuk ngurron të tregojë hiret e shumë-pëlqyera nga ndjekësit.

Valentina-Vignali-4

Bukuroshja italiane u bë protagoniste mbrëmjen e djeshme në Grande Fratello 16, pasi po shkonte të shtrihej në shtrat, por kamerat fiksuan se nuk kishte veshur të brendshme. Pamja me xhiro të ngadalësuara e momentit kur Vignali shtrihej mbi shtrat, ka bërë xhiron e botës dhe ka nxitur fantazinë e fansave të saj./Top Channel

Valentina-Vignali-3