INCIDENTI! Alesia Bami pengohet në hapjen e emisionit, Edi Manushi e shpëton nga rrëzimi

Në videon e mëposhtme shihet momenti kur Bami e kapur nga dora nga bashkëprezantuesi i saj Edi Manushi zbret shkallët.

Moderatorja Alesia Bami është penguar në hyrje të programit ‘Procesi Sportiv’.

Në videon e mëposhtme shihet momenti kur Bami e kapur nga dora nga bashkëprezantuesi i saj Edi Manushi zbret shkallët.

Në momentin që mbërrin në fund të tyre, ajo pengohet dhe gati rrëzohet. Manushi e kap nga krahu dhe e mban, ndërsa moderatorja nis të qeshë.

(F.m/Dosja.al)