Ilir Shaqiri puth të bijën në buzë, moment që ju lë pa fjalë

“A duhen puthur fëmijët në buzë?” Kjo është pyetja dilematike që njerëzit e zakonshëm u bëjnë psikologëve, kur shohin të famshmit që puthin në buzë vajzat apo djemtë e tyre. Pavarësisht fakstit që shumë nga ata janë kryqëzuar në rrjetet sociale, balerini shqiptar me famë në Itali, Ilir Shaqiri sapo e ka bërë këtë gjë me të bijën. Kryetari i jurisë së “Dancing with the stars” në “Vizion Plus”, ka shpërndarë një video boomerang në Instastory, ku shfaqet duke puthur vajzën e tij Emily në buzë. Natyrisht që përderisa e ka postuar, për artistin ky është thjesht një gjest i shprehjes së dashurisë së madhe për të bijën, një modele dhe kërcimtare e famshme në Itali.