Ilir Shaqiri ndryshon modelin e flokëve dhe duket 20 vite më i ri

received_10216567389443275-1

Balerini me famë dhe reputacion profesional në Shqipëri e Itali më në fund vendos të ndryshojë look. Kryetarin e jurisë së spektaklit të kërcimit VIP “Dancing with the Stars” prej vitesh ishim mësuar ta shihnim me flokët me onde sipër ballit, model që e identifikonte si artist. Por më në fund ai ka bërë ndryshimin drastik duke i shkurtuar, shtrirë dhe krehur lart flokët. Iliri ka ndarë me miqtë foton e parë me parukierin që e ka bërë të duket 20 vite më i ri dhe shumë modern./Story.al/