Ilda Bejleri “tërbon” trajnerin i Italisë, momenti kur 68 vjeçari…

Ilda-Bejleri-2

Trajneri i Kombëtares italiane, Giampiero Ventura është kapur në një moment të sikletshëm teksa gazetarja e “Digitalb”, Ilda Bejleri po e intervistonte. Fotoja që po bën sot xhiron e rrjetit është momenti kur teksa Ilda i bënte pyetjen, Ventura nuk e kishte fare mendjen tek pyetja, pasi shikimin dhe mendjen i kishte diku tjetër. Federata e Futbollit të Italisë konfirmoi 68 vjeçarin Giampiero Ventura udhëheqësin e Kombëtares italiane. Ventura ishte pjesë e Torinos nga qershori 2011 deri në fund të sezonin të kaluar. Ai më parë ka udhëhequr edhe Barin, Pisan, Veronan, Messinan, Napolin, Cagliarin, Udinesen dhe Sampdorian.