“Ike nga kjo jetë me aq elegancë, dinjitet e mirësi”- Arjan Konomi prek me fjalët për Hueyda EL Saied: Një ditë do takohemi në qiell dhe…

Ndarja nga jeta në moshën 46-vjeçare e artistes së njohur shqiptare Hueyda El Saied, pas një beteje me sëmundjen e rëndë, ka shkaktuar një trishtim jo vetëm te familjarët, miqtë dhe bashkëpunëtorët e saj, por dhe te gjithë mbarë opinion publik.

Në lidhje me këtë lajm të trishtë ka reaguar dhe analisti i njohur Arjan Konomi, i cili përmes një postimi në Instagram prek me fjalët për kolegen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjan Konomi (@arjankonomi_)

Hueyda e shtrenjtë! Ike nga kjo jetë me aq elegancë, dinjitet, mirësi dhe me buzëqeshjen tënde plot shpirt që nuk e ndave asnjëherë! Një ditë do bashkohemi përsëri diku në qiell për të qeshur e festuar, dhe për të kujtuar si kemi qenë, dhe sa bukur e me sa dashuri kemi kaluar!