Iggy Azalea konfirmon ndarjen nga reperi i famshëm dhe prezanton për herë të parë djalin e tyre

Në qershor të këtij viti, Reperja Iggy Azalea u bë nënë për herë të parë.

30-vjeçarja e dha vetë lajmin e bukur nëpërmjet rrjeteve sociale, por shumë detaje të tjera si babai i fëmijës apo emri i tij nuk u zbuluan, raporton “Daily Mail”.

Së fundmi, reperja po shijonte lidhjen e saj me PlayBoi Carti, ndaj fansat besuan se ai ishte edhe babai i fëmijës.

Në fakt, ky lajm është konfirmuar nga vetë Iggy, e cila konfirmoi ndarjen nga reperi.

Në postimet e saj në Instastory, ajo tregonte se do ta rriste e vetme djalin dhe se nuk ishte më në një lidhje.

Megjithatë, Iggy postoi për herë të parë një foto me djalin, duke zbuluar kështu edhe emrin e tij: Onyx.

Nuk dihet ende arsyeja e ndarjes, por reperja duket super në formë.