I ulur në gjunjë dhe nudo, Ikardi provokon sërish me Wanda Narën (FOTO)

Duket se fotot e “photo-shoot-it”, që ka bërë Wanda Nara dhe Ikardi nuk kanë të mbaruar. Para disa ditësh bashkëshortja e sulmuesit të Interit, postoi një foto ku ajo ishte nudo e hipur mbi Ikardin.

Icardi-2

Por, me fotot e postuara dje, të dy e kanë çuar në një nivel tjetër situatën. Këtë herë është Ikardi ai qëndron nudo në gjunjë duke u “falur” te bashkëshotja e tij.

Icardi-4

Komente te kjo foto janë bllokuar, pasi Wanda i druhet ofendimeve që mundet tifozët e Interit të bëjnë.

Icardi-3