I mori të dashurën, Maluma tallet keq me Neymar

Maluma dhe futbollisti i njohur, Neymar, ishin shokë deri në momentin që ndërhyri ish e dashura e këngëtarit, Natalia Barulich.

Gjatë gjithë verës, emri i saj u përfol për nj lidhje me Neymar. Edhe pse, bukuroshja e ka mohuar të ketë diçka më shumë se miqësi me futbollistin.

Së fundmi, Maluma duket se me disa foto të publikua në Instagram, ka thumbuar futbollistin Neymar.

“I preferuari i të dashurës tënde”, shkruan këngëtari në mbishkrimin e imazheve bardhë e zi. Pas këtij publikimi këngëtari mori mijëra komente, ku shihet se të gjithë kuptuan se për kë bëhet fjalë.

“Thuaja Neymar-it personalisht” shkruan një komentues. Ndërsa një tjetër shkruan: “Direkt për Neymar.”