I dashuri i Halle Berry-t, publikon një fotografi nudo të aktores, për nder të Ditës së Nënës

I dashuri i Halle Berry, Van Hunt, publikoi një fotogrgafi të lezetshme të fitueses së Oscar-it për të festuar Ditën e Nënës.

Muzikanti 54-vjeçar hyri në Instagramin e tij të dielën për të postuar një fotografi të zhveshur të aktores mahnitëse, duke shfaqur derrierën e saj teksa qëndronte në ballkonin e dhomës së gjumit të shtëpisë së saj.

Me flokët e saj të gështenjës të gjata dhe të lirshme, ylli ishte mbështetur në kangjella prej hekuri të punuar.

Muzikanti 54-vjeçar hyri në Instagramin e tij të dielën për të postuar një foto të zhveshur të aktores mahnitëse, duke shfaqur derrierën e saj teksa qëndronte në ballkonin e dhomës së gjumit të shtëpisë së saj.

“Gëzuar ditën e nënës nga fundi i zemrës sime”, ka shkruar Hunt në fotografinë.

Siç mund ta kujtojnë fansat me sy të mprehtë, fotografia kishte një ngjashmëri të jashtëzakonshme me atë nudo që Halle ndau vitin e kaluar , gati duke shkaktuar një sensacion në internet.

Në muajt e parë të vitit 2022, Halle u hap me AARP The Magazine, duke shprehur bindjen e saj se më në fund ka zbuluar partnerin e saj të vërtetë në Hunt. /Telegrafi/

kosovarja-ks.com