I dashuri fotografon Dua Lipën në tualet dhe foton e poston në ‘Instagram’ (Foto)

Dua Lipa dhe i dashuri i saj Awnar Hadid janë ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ata duken mjaft të dashuruar përkrahë njëri tjetrit dhe fotografohen nga paparazzët ngado bashkë.

Dua-2

Së fundmi, Awnar ka filmuar të dashurën e tij, ndërsa ajo ishte në tualet dhe videon e ka postuar ë ‘Instagram’. Ajo shihet e veshur me një funstan të zi dhe është duke u rregulluar përpara pasqyrës.

‘Instastory-n’ ai e ka shoqëruar me një emoji ‘zemër’.