Hygerta Sako humb njeriun e shtrenjtë, ja dedikimi prekës i saj

Një lajm shumë i keq për gazetaren sportive Hygerta Sako, e cila ditën e sotme ka humbur babain e saj.

Nëpërmjet një postimi në “Instagram”, ajo njofton se babai i saj është ndarë nga jeta, teksa ka edhe një dedikim prekës për të. “Babai im i shtrenjtë, mbreti im, sot u nda nga jeta.

Hyg-2

Na la pas zemërthyer e shpirt copëtuar, por iku nga kjo botë si bashkëshort, baba dhe gjysh i gëzuar. T’u ndritë shpirti aty ku do shkosh, engjëlli im.”, shkruan Hygerta Sako në profilin e saj zyrtar.