Humbi nënën në ditëlindjen e tij, Eno Popi emocionon me dedikimin për 8 Mars

Rreth dy vite më parë Eno Popi mori një nga goditjet më të forta në ditëlindjen e tij. Pas një sëmundje të rëndë, nëna e moderatorit të njohur ndërroi jetë, duke lënë pas shumë dhimbje. Eno nuk është aktiv në rrjete sociale dhe nuk ka reaguar asnjëherë për këtë humbje të madhe.

Eno-Popi-2

Ndërsa sot në ditën e gruas, që kanë kaluar shumë muaj që nga ndarja nga jeta e nënës së tij, Eno na emocionoi të gjithëve me një dedikim prekës. Ai ka publikuar në ‘Instastory’ një foto, në të cilën shihet duke puthur dorën e nënës, me mbishkrimin: “Diku në parajsë ajo është duke qeshur”. Pavarësisht se vendin e nënës nuk mundet ta zëvendësojë askush, sot Eno ka dy femra që e bëjnë të lumtur, partnerja, Atena, dhe vajza e tij, Liv./Who