Horoskopi i datës 30 tetor 2020

Dashi

ndikimin e Uranit dhe Venusit priten perspektivainteresante sektorin e dashurisë. Do rrethoheninga njerëz me cilët ndihen mirë dhe do mënjanoniata duan t’u detyrojnë zgjedhjet edhe mendimet e tyre.

Demi

Do t’ju duhet përballeni me ndonjë papritur, dhenuk do keni atë elasticitet do ishte i nevojshëmpër t’u përballur me risi dhe për riorganizuarprogramin.

Binjakët 

Me Neptunin ju mbron, mund mbështeteni temiqësi dhe kontakte konstruktive. Jini sigurt, jeta juajështë duke evoluar drejtime interesante.

Gaforrja 

Do kaloni disa zënka dhe do t’ia dilni tejkaloni gjitha pengesat ju ndalojnë merreni vesh me partnerin. Mos i lini pas dore çështjet private për dëgjuar dhe për ndihmuar një person ju kërkonndihmë.

Luani

Venusi, Marsi dhe Neptuni bashkëveprojnë me Hënën favorin e juaj. Do njihni persona, cilët mund t’juavërtetojnë menjëherë vlerën dhe sinqeritetin. Po kaloninjë periudhë ndryshimesh çdo fushë.

Virgjëresha

Ndonjë zënkë shumë dhe klima dashurore do ndikohet ndjeshëm. Do jetë mirë t’i kontrollonireagimet tuaja gjaknxehtësisë.

Peshorja

Me favorizimin e Jupiterit, nëse jeni kërkim njëpune, dijeni se fati mund t’ju trokasë derë. Mos rriniduarkryq. Falë Venusit mund hapni një kapitull ri lidhjet tuaja dashurore.

Akrepi 

Do keni fërkime me një familjar këmbëngul segjithçka shkon mirë, ndërsa realitet ka tensione fshehura. Kush jeton çift duhet bëjë kujdes mos ndërlikojë atë është e thjeshtë dhe e drejtpërdrejtë.

Shigjetari

Me planetin e dashurisë ju mbron, do kërkonimundësi dialogu dhe bashkëpunimi me personin e zemrës. Lidhja do rezultojë e forcuar. Falë Venusit vazhdon t’ju mbrojë, nuk duhet sforcoheni shumëpër qëndruar formë.

Bricjapi

Mirëkuptimi i personave ju qëndrojnë krah do ta ketë vështirë çajë nervozizmin e juaj. Do jetë e vështirë ruash qetësinë ndaj atyre vazhdojnë bëjnë po njëjta propozime shumë e shumë herë.

Ujori

Hëna rrit optimizmin dhe aftësinë komunikuese. Vërtetdo jeni pak egocentrikë, por edhe shkëlqyer dheinteresantë si kurrë parë! E dini fatin e juaj, por do arrini edhe përfitoni nga rasti për mësuar ngapersona vërtet veçantë.

Peshqit 

Plutoni jo shumë miqësor do t’ju kujtojë se duhet ndërtoni marrëdhënie karakterizuara nga ekuilibri iduhur midis rastësisë dhe vetëkontrollit. Vazhdoni hani mënyrë shëndetshme, duke zgjedhur me saktësi ushqime cilësisë mirë.