Horoskopi i datës 25 tetor 2020

Dashi
Në këtë ditë të ndërlikuar gjithçka që nuk sjell kënaqësi duhet të anashkalohet ose mbyllet. Dikush mund të hynte në skenë papritmas, duke ju dhënë një emocion shtesë.

Demi
Këshilla e sotme është t’i kushtoni pak kohë dashurisë, pasi Hëna do të jetë e favorshme. Ju jeni një nga shenjat e forta dhe këmbëngulëse të zodiakut, edhe nëse dita vazhdon ngadalë.

Binjakët
Më mirë do të shpëtoni nga njerëzit që ju bëjnë të ndiheni jo mirë. Nga sot, megjithatë, Mërkuri nuk do të jetë më në opozitë dhe do të ketë një përmirësim të marrëdhënieve.

Gaforrja
Në këtë periudhë dikush do të jetë në gjendje të distancohet nga njerëzit që janë larguar shumë larg nga referencat e tyre. Në dashuri mund të ketë përmirësime me partnerin.

Luani
Ata që nuk kanë dashur të shohin realitetin e fakteve, tani do të kenë mundësinë ta bëjnë atë. Kjo është dita kur mund të ketë një zgjedhje shumë të rëndësishme në dashuri.

Virgjëresha
Situata që po përjetoni është e veçantë, veçanërisht në dashuri. Për ca kohë disa prej jush nuk janë më në fushën sentimentale, ose po përjetojnë tensione të forta në dashuri.

Peshorja
Një rënie e lehtë fizike e shoqëruar nga energjia e ulët do t’ju tërheqë për pjesën më të madhe të ditës. Mundohuni të mbani gjithçka nën kontroll, madje edhe ndjenjat.

Akrepi
Merreni këtë ditë me shumë qetësi, ju mund të konfliktoheni për gjëra pa rëndësi, prandaj më mirë shmangini ato. Dita është e bukur dhe shpresëdhënëse.

Shigjetari
Në këtë periudhë nuk përjashtohet që të gjithë ata që kanë një lidhje të kenë argumente ose mosmarrëveshje. Disa prej jush janë të zënë me punë, por mos e anashkaloni partnerin.

Bricjapi
Shumë do të jenë në gjendje të ngjiten dhe mund të shohin yje shumë interesante. Gjendja e tensionit, megjithatë, është aq e lartë sa dikush do të pyesë veten nëse po bën veprimin e duhur.

Ujori
Edhe nëse projektet tuaja nuk po shkojnë mirë, ju mbroheni nga një energji pozitive që ju lejon të rivlerësoni situatat. Tetori është muaji i mundësive të dyta, ndaj kapini ato.

Peshqit
Të lindurit e kësaj shenje pas një shkëputjeje ose një problemi sentimental vështirë se do të rifillojnë gjithçka lehtësisht nga e para, pasi gjithsesi nuk do të ndihen të qetë.