Horoskopi i datës 24 tetor 2020

Dashi

Duhet mundoheni rindërtoni një raport familjar osemiqësor. Nëse jeni përballur me një keqkuptim ose debat, kaardhur momenti rikuperoni, ndonëse mund mos jeni jushkaku.

Demi

Kjo e shtunë do jetë e mirë raport me fillimin e javës. Do keni mundësi rikuperoheni nivelin sentimental, ndonëse do keni ende vështirësi gjatë këtij muaji. Tetori mund quhet fare mirë, muaji provë çiftet.

Binjakët

Gjatë kësaj dite duhet mundohuni gjeni kohën e duhur për pushuar. kundërt, stresi do ju mbysë dhe nuk do ju lërë qetë. Dashuria do rikthehet protagoniste, sidomos fundjavë.

Gaforrja

E shtuna parashikohet tejet problematike sa i takon punës, pasi kanjë sërë çështjesh kërkojnë zgjidhje. Sa i takon ndjenjave, bënikujdes pasi mund ta gjeni veten dy situata ndryshme.

Luani

Do jeni tejet nervozë ndaj bëni kujdes, pasi rrezikoni t’jushfryheni tjerëve. Gjithashtu, nuk duhet bini pre e tundimitpër hedhur erë çdo gjë, vetëm sepse jeni një moment krize dhe zemërimi. Kjo gjë vlen si punë edhe dashuri. Mundohuni bëni diçka t’ju bëjë ndiheni relaksuar.

Virgjëresha

Ju pret një ditë pozitive sajë ndikimit Hënës, e cila do jundihmojë merrni vendimet e duhura, pa shumë sforco. Përfitoni nga këto ditë, për çuar përpara disa kërkesa dhe për zgjidhur disa probleme. Muaji vijim, mund sjellë me veteedhe ndonjë konflikt shumë.

Peshorja

Mundohuni jeni sa pozitivë, pasi Hëna do jetë anëntuaj dhe do ju mbrojë gjithçka do bëni. Mundohuni rikuperoni, nëse keni pasur fërkime me dikë, apo nëse keni pasurtensione dashuri. Kjo ditë parashikon emocione bukura.

Akrepi

Kjo e shtunë do jetë mjaft pozitive dhe e mbushur me zhvillime reja sa i takon punës. Edhe sfera sentimentale është mjaft e favorshme, ndaj nëse jeni vetëm, hiqni dorë nga menduarit për kaluarën. Mundohuni shkëputeni dhe shikoni vetëmpërpara.

Shigjetari

Hapet para jush një periudhë e bukur për dashurinë. Ata janë çift do kenë mundësi bëjnë projekte afatgjata, përshkak ndikimit Venusit shenjën tuaj. Kjo gjë do favorizojë sferën sentimentale dhe gjithë ata janë vetëm mund kenë dëshirë për nisur një histori re. Nga ana tjetër, do ndiheni lodhur dhe dominuar nga stresi.

Bricjapi

Këto ditë është mjaft pozitive, ku do keni mundësi mira edhe nivelin sentimental. Përfitoni nëse doni përmirësoni njëraport çift, apo nëse doni bëni paqe me dikë.

Ujori

Jeni shumë stresuar dhe kjo gjë do ndikojë edhe gjendjentuaj fizike, ku do jeni shumë lodhur dhe acaruar. Duhet mundoheni qetësoheni dhe pushoni shumë, pasirrezikoni reagoni mënyrë tejet tepruar për çdo gjë.

Peshqit

Takimet janë mjaft favorizuara gjatë kësaj dite dhe prej tyre mund lindë diçka interesante sferën profesionale. Kujdesduhet bëni fushën e ndjenjave, sidomos nëse gjatë javëve kaluara jeni përballur me keqkuptimi. Do ketë sërish luhatje planin sentimental.