Horoskopi i datës 2 gusht 2020

Dashi

Disa lajme të mira në dashuri për Dashët, të cilat mund t’i japin harmoni kësaj periudhe monotone. Gjithashtu, do të përjetoni emocione të bukura dhe do të përpiqeni të merrni më të mirën nga jeta. Beqarët do të jenë të hutuar dhe nuk do të vënë re ata që janë afër tyre.

Demi

Ditë shumë e mirë në marrëdhëniet me të tjerët. Sot Jupiteri do të buzëqeshë me ju dhe pasdite mund të ketë edhe një pikë kthese në sektorin sentimental. Disa mund të vënë durimin e beqarëve në provë, por tregoni veten të lumtur me takimet që do të keni.

Binjakët

Sot mund të keni pengesa të vogla dhe të vëreni se po shpenzoni pak kohë me të dashurin tuaj. Bëni gjithçka për të rifituar kohën e humbur, pasojat në të kundërt mund të jenë të pakëndshme. Një ditë plot angazhime për beqarët, të cilët do të duhet të gjejnë hapësirë ​​për një person.

Gaforrja

Një ditë e madhe për të kaluar me të dashurin tuaj nëse jeni në çift. Mund të takoni edhe njerëz që nuk i keni parë për një kohë të gjatë dhe të kuptoni se keni bërë mirë të ndryshoni kursin! Njohje të reja që vijnë për ata që janë vetëm, pranoni çdo ftesë!

Luani

Yjet janë veçanërisht të favorshëm në dashuri, veçanërisht nëse keni filluar kohët e fundit një marrëdhënie romantike. Sot ju mund të kaloni momente intensive së bashku me personin që doni. Edhe beqarët mund të bëjnë aq shumë pushtime dhe të kërkojnë një person shumë atraktiv.

Virgjëresha

Pak lajme sot në frontin e dashurisë. Buzëqeshini jetës dhe hapni mendjen dhe zemrën ndaj emocioneve! Beqarët bëjnë mirë të pranojnë ftesat për takime.

Disa prej jush sot do të kenë propozime të shkëlqyera, ndërsa për ata që janë në kërkim të një pune, sot është koha e duhur.

Peshorja

Ka ardhur koha për të bërë një zgjedhje që duhej bërë shumë kohë më parë. Nëse i keni mbajtur këmbën në dy këpucë, ju vendosni se cilin duhet të vishni! Beqarët do të bëjnë më mirë po t’i treguar ndjenjat e tyre të vërteta ndaj një personi, në mënyrë që të shmangin keqkuptimet.

Akrepi

Sot energjia juaj do të jetë në maksimum. Ju do të përpiqeni t’i jepni hapësirën e duhur të dashurit tuaj dhe në të njëjtën kohë të gëzoni marrëdhënien. Beqarët do t’i lejojnë vetes të shkojnë në argëtim dhe njohje të reja!

Shigjetari

Venusi ju jep aq shumë fat në dashuri, sot ju ndoshta do të gjeni se keni një person shumë të veçantë në anën tuaj. Duhet të  jeni gati për të marrë surpriza edhe më të bukura! Beqarët me një Hënë miqësore mund të bëjnë takime të mira.

Bricjapi

Energjia që keni, ju bën të mendoni se keni shumë letra për të luajtur. Për momentin, megjithatë, më e rëndësishmja është dashuria, prandaj mbrojeni nga thashethemet. Mos veproni me instinkt nëse jeni vetëm, nuk është koha për të nxituar.

Ujori

Nuk ju mungon magjia për të pushtuar të dashurin tuaj, por kur ka interesa të tjera, ndjenjat kalojnë në plan të dytë. Beqarët do të kenë shumë projekte për të vazhduar, por edhe shumë takime që ata nuk mund t’i humbasin!

Peshqit

Një ditë e favorshme për ata që duan të konsolidojnë një histori. Bëjeni më befasuese për të bërë gjithçka edhe më të bukur dhe romantike! Nëse jeni të vetëm dhe në kërkim të dashurisë, ekziston një shans i mirë për të gjetur personin e duhur për ju.