Horoskopi i datës 22 prill 2019 nga Susan Miller

Dashi
Çdo përshtypje e juaja do të duhet të vërtetohet sot për të shmangur keqkuptimin se çfarë do të dëshironit t’i tregonit në të vërtetë partnerit tuaj. Beqarët duhet të përpiqen t’i jetojnë marrëdhëniet e tyre në mënyrë më paqësore dhe të lënë hapësirë ​​të mjaftueshme për ato të miqësisë.

Demi
Ju keni pasur disa raste ta pyesni partnerin për një shpjegim të sjelljes së tij, por e keni kthyer në një vesh të shurdhët dhe tani ndiheni i vetëm. Beqarët do të duhet të jenë shumë më të kujdesshëm ndaj personit që ata dëshirojnë të kenë në jetën e tyre.

Binjakët
Nëse jeni çift, ju do të duhet të përballeni me ngurrime një situatë që mund të çojë në diskutime. Shumë prej jush do të kenë gjithashtu argumente me partnerin tuaj. Beqarët do të përpiqen të ndërmarrin disa hapa para drejt një personi që ata i tërheq, por situata nuk do të përmirësohet.

Gaforrja
Nëse një marrëdhënie e sapofilluar duket të jetë e konsoliduar, mos e përkulni shpirtin dhe trupin tuaj, përpiquni të jeni të sigurt që të mos keni zhgënjim të madh. Sot, beqarët do të kenë iluzione të lehta. Një person tek i cili besoni shumë, nuk do të jetë më nga ana juaj.

Luani
Dashuria për ty është gjithmonë në vendin e parë dhe do të arrish të sjellësh ekuilibrin në marrëdhënien tënde edhe përkundër asaj që po ndodh rreth jush. Beqarët do të përballen me ndjenjat e reja për një person. Sot do të jetë një ditë e mbushur me surpriza dhe risi.

Virgjëresha
Ju do të keni pak kohë për t’ia kushtuar vetes dhe të dashurit tuaj e ju rrezikoni t’i shpërfillni ato. Jepni diçka nga vetja që të mos humbni momentet e çmuara të jetës suaj të dashurisë. Zemrat e vetmuara do të gjejnë një person interesant për t’u lidhur, por së pari duhet ta njohin atë tërësisht për t’u siguruar që është i duhuri.

Peshorja
Humori i mirë sot do t’i fshijë keqkuptimet e vogla të krijuara së fundmi me personat që ju duan. Çiftet do të rizbulojnë kënaqësinë e jetës së përditshme dhe të zakoneve të mira. Beqarët do të kenë frikë të marrin iniciativën me dikë që ende nuk e njohin siç duhet.

Akrepi
Hëna ju krijon disa ndryshime në lidhjen që keni me të dashurin tuaj. Ndoshta sytë tuaj nuk duan të shohin ndonjë gjë tjetër, por nuk ka asgjë të keqe me këtë situatë që po krijohet. Beqarët do të jenë në gjendje të përqendrohen në dialektikën e tyre për të goditur në shenjë dhe për të fituar njohje të reja.

Shigjetari
Disa diskutime të papërfunduara mund të çojnë në disa kurthe, por sot ju jeni të vendosur të mos ndërhyni në harmoni të çiftit me konsiderata të papërshtatshme. Në vend që të argumentojnë, beqarët do të duhet të krijojnë kushtet për të jetuar një mbrëmje madhështore.

Bricjapi
Nëse jeni të shqetësuar për diçka që mund të ndodhë midis jush dhe partnerit tuaj sot, dijeni se nuk keni frikë. Jeta juaj private vazhdon me qetësi. Beqarët do të ketë shumë për të bërë, por ata do të marrin kohë për të dalë dhe të argëtohen.

Ujori
Mërkuri do të përballet me situata të reja dhe ju sot do të ndiheni të destabilizuar. Hiqni nga lista njerëzit e padëshiruar që duan të pengojnë marrëdhënien tuaj. Beqarët sot nuk do të jenë në gjendje të marrin vendime përfundimtare, ju jeni shumë të pasigurt.

Peshqit
Ju keni pasur shumë dyshime kohët e fundit dhe jeni shumë të gatshëm të jepni besimin tuaj. Me mënyrën tuaj të veprimit ju do të kufizoni zgjerimin e marrëdhënies. Beqarët nuk do të duan të humbasin bilancin e tyre dhe do presin për lëvizjen e parë në anën tjetër.