Horoskopi i datës 11 mars 2019 nga Susan Miller

Dashi
Të qenit i vetë-motivuar një tipar me të cilin ju bekoheni bujarisht kalon një rrugë të gjatë drejt suksesit. Sot, ju mund të drejtoheni nga kjo cilësi duke shkuar drejt një përpjekjeje sipërmarrëse ngadalë dhe në mënyrë të qëndrueshme duke ndërtuar prespektiva të reja.

Demi
Ju jeni një forcë që duhet llogaritur! Ka shumë ambicie dhe qëndrueshmëri që t’i përdorni në avantazhin tuaj, falë Marsit që kalon përmes Demi. Sot, hëna do të lidhet me Marsin, e cila do të rrisë lidhjen emocionale që keni për çdo projekt.

Binjakët
Ju mund të kuptoni se si po i mbivlerësoni frustrimet në jetën tuaj. Në fakt, kjo mund të ndikojë në shëndetin tuaj, sepse keni shpenzuar shumë duke krijuar tensioni të brendshëm që ndjehet, ka ardhur momenti që të gjeni një valvul shkarkimi që t’ju shërbejë më së miri.

Gaforrja
Nëse ka një shkak që besoni fuqishëm, kjo është koha për të qenë proaktiv. Ju me siguri do të bëni një ndryshim. Në të vërtetë, fuqia që duhet t’i bashkosh njerëzit së bashku për të lëvizur male është absolutisht në duar tuaja sot. Aftësia juaj e udhëheqjes është rritur, dhe të tjerët janë tërhequr natyrshëm.

Luani
Mars, planeti i frymës sipërmarrëse dhe lëvizjes së sigurt, është në krye të tabelës suaj dhe do të lidhet me Hënën sot. Si rezultat, do të ngarkoheni emocionalisht për të arritur diçka të madhe, e cila patjetër do t’ju çojë në nivelin e ardhshëm në karrierën tuaj.

Virgjëresha
Nëse jeni i përfshirë në ndonjë situatë ligjore, duket se gjërat po lëvizin në favorin tuaj dhe mjaft shpejt. Avokati juaj do të ketë një mënyrë praktike dhe strategjike për të luftuar për emrin tuaj, që do të gjeni mbresëlënëse. Ai ose ajo gjithashtu do t’ju ndihmojnë të ndaloni për një moment dhe të shihni rezultate.

Peshorja
Ndjenja e nevojës për të qenë në kontrollin e financave tuaja është më e fortë se kurrë. Megjithëse pasiguria nuk mund të jetë forca ideale e lëvizjes, duket se është arsyeja e saktë për të cilën po ndjeheni kaq të motivuar tani janë arritjet në sektorin financiar. Ju keni asgjë për t’u shqetësuar!

Akrepi
Hëna dhe Marsi do të lidhen në sektorin tuaj të partneritetit duke sjellë fishekzjarre emocionesh në dinamikën e jetës suaj në çift. Një aleancë biznesi apo një marrëdhënie personale do të jetë tema kryesore kmë të cilën do të merreni sot.

Shigjetari
Ka shumë të ngjarë të jeni në modalitetin e punës, duke kontribuar me zemër në një detyrë që ka shumë rëndësi për ju. Për fat të mirë, ju do të keni mundësinë të balanconi nevojën tuaj për të përshpejtuar procesin me dëshirën për ta përfunduar atë në mënyrë efikase këtë projekt.

Bricjapi
Sektori juaj i dashurisë po ngroh më shumë se kurrë. Sot, Hëna dhe Marsi do të lidhen në sektorin tuaj të romancës, duke ndihmuar një raport pasionant dhe duke i hapurr rrugë emocioneve. për të lidhur pasionin me emocionet. Nëse keni pak kohë që jeni në këtë histori ju sugjerojmë ta ekspoloroni atë.

Ujori
Jeta juaj familjare është pika kulmore e ditës së sotme dhe e javës në vijim. Duket se jeni gati për të ndezur një zjarr të madh që do të sjellë ndryshime në jetën tuaj familjare. Kjo mund të tregojë se jeni gati ose të ndryshoni dhe të ikini largo se të rinovoni jetën në shtëpinë tuaj.

Peshqit
Ju do të dëshironi të flisni nga zemra, dhe do të mund ta bëni këtë në një mënyrë që duket se është synimi juaj kryesor. Jeni të vetëdijshëm se për të arritur ato që keni në mendje duhet shumë kujdes. Si rezultat, mentaliteti juaj mund të ndjekë atë që ju bën të ndiheni të sigurt dhe komod.