Horoskopi 29 nëntor 2020

Dashi
Kjo e diel do nisë me disa dyshime për shkak kundërshtimit Venusit. Sot dashuria nuk është atë mënyrë ju do e dëshironit dhe një diskutim familjar mund përfundojë debate. Beqarët do ndihen nervozë për shkak një çështjeje pazgjidhur.

Demi
Fillim i mbarë i kësaj diele për ju. Venusi do jetë njëmbështetës i madh për dashurinë tuaj çift, por kini kujdessepse mund lindin edhe disa vështirësi marrëdhënien tuajpër shkak keqkuptimeve. Nëse jeni vetëm, do ndieninevojën për t’u argëtuar dhe mos mbylleni shtëpi.

Binjakët
Gjatë kësaj dite mund lindin disa tensione jetën tuaj çift. Nëse keni pasur probleme, përpiquni t’i zgjidhni ato dhe shmangni keqkuptimet. Zemrat e vetmuara nuk duhet nënvlerësojnë njohurit e rastësishëm, mes tyre mund jetëdashuria e jetës.

Gaforrja
Sot gjithçka duket se ju peshon shumë se zakonisht. Gjendjajuaj shpirtërore mund krijojë probleme edhe marrëdhëniet qëndrueshme. Debate mund ketë edhe sferën e familjes. Beqarët do duhet t’i kushtojnë rëndësi ftesave përtakime nëse nuk duan rrinë vetëm.

Luani
Nëse keni pasur një zhgënjim dashuri dhe po përpiqeni ta harroni atë është një kohë e mirë për ta kthyer faqen. Kapnigjërat e bukura keni sot! Beqarët mund jetojnë momente mbushura me shqetësim gjatë kësaj diele për shkak keqkuptimeve, por fatmirësisht mbrëmje gjithçka do jetë e qetë.

Virgjëresha
Një ditë shumë interesante, dashuria do ecë pa probleme dheju mund t’i kushtoni vëmendjen e duhur dhe ngrohtësipartnerit/es tuaj. Do arrini merreni vesh shumë mirë duke marrë edhe vendime, cilat do t’ju ndryshojnë jetën dhe do jenë shumë rëndësishme për ardhmen,

Peshorja
Nuk ka shumë siguri dashurinë tuaj dhe disa mendime kashumë ngjarë t’ju ngatërrojnë. Nëse jeni çift, mos jepni njëimazh gabuar për veten tuaj. Ndërsa ata janë vetëm do realizojnë takime interesante do hapin horizonte reja.

Akrepi
Ditë e mahnitshme kjo e sotmja për jetën çift, erosi qiellintuaj do bëjë çdo keqkuptim me partnerin/en zhduket. Përbeqarët do jetë një ditë e mbushur me lajme dhe takime këndshme. Paraqiten mundësi mira për rritur ardhurat, por duhet keni shumë besim aftësitë tuaja.

Shigjetari
Falë kalimit Mërkurit shenjën tuaj do ketë kënaqësi mëdha jetën tuaj dashurore për ju Shigjetarë. Dashuria polulëzon! Ditë me fat edhe për ata janë vetëm. Sot ju do jeni qendër vëmendjes dhe askush nuk do mundë t’ju rezistojë!

Bricjapi
Fillon një fazë e rëndësishme për çiftet, shumë prej jush mund realizojnë plane të rëndësishme. Për beqarët mund ndodhëdiçka e veçantë. Dashuria do rezervojë takime rejaNësejeni duke planifikuar hapni ndonjë biznes, sot dita jufavorizon për projektet tuaja.

Ujori
Ditë e bukur për dashuruarit, pasi janë rezervuar momente mbushura me lumturi prani njeriut tyre zemrës. Gjithçka do jetë e qartë marrëdhënien e tyre. Beqarët sot do kërkojnë flirtime reja dhe do zgjojnë emocionet.

Peshqit
Sot do jeni mbushur me një energji pozitive dhe do kenidëshirën e madhe për t’i dhënë shumë emocione jetës çift. Gjithashtu nuk do ju mungojnë edhe planet për projekteafatgjata marrëdhënien tuaj. Beqarët duhet jenë qartëdhe konkretë dhe bëjnë qarta se çfarë duan nga jeta.