Horoskopi 28 nëntor 2020

Dashi

Ambienti në jetën tuaj në çift do jetë mjaft i ngrohtë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë personit që dashuroni dhe do kaloni momente të paharruara pranë tij. Do sqaroni edhe disa hatërmbetje. Beqarët nga ana tjetër do kenë një ditë të mbushur me takime dhe emocione.

Demi

Ditë shumë e lumtur kjo e sotmja për ata që janë në çift. Do dashuroheni në mënyrë pasionante me partnerin/en dhe do doni qe dita te mos ketë një fund. Beqarët do kërkojnë shumë, por në fakt në mendje do kenë një mik të afërt. Mos u nxitoni!

Binjakët

Të dashuruarit nuk duhet të tregohen striktë me ata që kanë në krah sepse mund të kenë mosmarrëveshje të shumta. Ka shumë mundësi që beqarët të bien në dashuri me personin e gabuar sot dhe të vuajnë për gjithë jetën. Kujdes me zgjedhjet! Në planin financiar merrni masa sa më shpejt.

Gaforrja

Ditë disi më e qetë kjo e sotmja për të dashuruarit. Do jeni me këmbë në tokë dhe do i pranoni disa gabime që keni bërë. Partneri/ja nga ana tjetër do jetë më tolerant. Për beqarët atmosfera do jetë kaotike. Mos u nxitoni të merrni vendime të pamenduara.

Luani

Jeta juaj në çift do e humbë paksa lumturinë dhe harmoninë që ka pasur. Nuk do bini dakord për shumë gjëra dhe situata ka rrezik të ndërlikohet. Beqarët do pranojnë çdo ftesë që do ju bëhet dhe do ndihen gati të fillojnë edhe aventura kalimtare.

Virgjëresha

Ditë e keqe kjo e sotmja për të dashuruarit. Nuk do jeni në gjendje të mirë për të diskutuar qetësisht me partnerin/en dhe do debatoni ashpër me të. Kujdes me fjalët që do thoni! Për beqarët do jetë një ditë vendimtare nga e cila do varet gjithë e ardhmja e tyre.

Peshorja

Ditë mjaft harmonike kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do flisni më tepër me partnerin/en dhe do e respektoni çdo mendim të njeri-tjetrit. Për beqarët do ketë disa takime interesante, por asgjë më tepër sesa kaq. Gjithsesi mos u mërzisni sepse shumë shpejt gjërat do ndryshojnë në jetën tuaj.

Akrepi

Plutoni do nxitë debatet në jetën tuaj në çift dhe do e keni shumë të vështirë të ruani një klimë të ngrohtë. Asgjë nuk do shkojë ashtu si ju e kishit menduar. Beqarët do kenë një ditë normale dhe pa ndonjë gjë të veçantë. Duhet ende të prisni për të bërë për vete atë që pëlqeni.

Shigjetari

Do i jepni shumë prioritet jetës suaj në çift gjatë kësaj dite dhe çdo gjë do shkojë për mrekulli. Partneri/ja, nga ana tjetër do kujdeset më tepër për ju dhe do iu surprizojë. Beqarët do ndihen më në fund gati ta hapin zemrën e tyre dhe të dalin nëpër takime. Plani material do fillojë të përmirësohet.

Bricjapi

Marrëdhënia në çift do jetë më e mirë se disa ditë më parë, megjithatë që situata të vazhdojë kaq e ngrohtë duhet t’i merrni gjërat me qetësi. Beqarët do kenë nevojë për më shumë liri dhe nuk do ndihen gati të fillojnë një lidhje. Financat do jenë goxha të turbullta.

Ujori

Pasioni në çift do jetë i zjarrtë gjatë kësaj dite. Do ndiheni edhe më mirë pranë atij/asaj që dashuroni dhe do jeni gati të merrni edhe vendime. Beqarët do vazhdojnë gjithë kohës të jenë në kërkim të dashurisë, por nuk do kenë shumë fat. Financat do jenë shumëshqetësuese.

Peshqit

Nuk do jeni shumë të kthjellët sot për atë që duhet të bëni në jetën në çift dhe do debatoni herë pas here me partnerin/en. Beqarët nga ana tjetër do jenë më të privilegjuar në dashuri dhe do e gjejnë personin që aq shumë kanë ëndërruar. Financat do jenë mjaft delikate prandaj bëni kujdes!