Hermes Nikaj nuk përmbahet/ Puthet në buzë me një brune, dhe prek në zonën intime një bionde

Hermes Nikaj i njohur i Zogu i Tiranës ka bërë disa postime ngacmuese këto ditë në rrjetet sociale. Gazetari i emisionit të mëngjesit në “Ora News”, pak ditë më parë postoi një foto ku shihet tek i vendos dorën në pjesën intime një vajze super seksi bionde, që duket si Iva Aliko. Ndërsa sot ai postoi një video ku shfaqej duke u puthur në buzë me një tjetër vajzë brune. Lind pyetja seriozisht e kanë vajzat me të dhe ai me vajzat apo ata thjesht aktrojnë për të rënë në sy? /Story.al/