Heidi Klum, gati për dasmë me të dashurin 16 vite më të ri

Këtë verë, aktorja 45-vjeçare Heidi Klum do të martohet me këngëtarin Tom Kaulitz që është 16 vite më i ri se ajo. Për revistën “Hello” aktorja ka treguar se dasma do të bëhet në Capri të Italisë dhe propozimi është bërë vitin e kaluar për Krishtlindje, shkruan Prive. “Jam martuar dy herë dhe kurrë s’e mendoja që do të thoja përsëri “po”. Por siç duket do e them edhe nje herë tjetër’”, thotë ajo.