Harrojeni reperin dhe xhaketën e tij festive, Mc Kresha junior do t’ju fitojë zemrën me këtë foto

Mc-Kresha-2
Mc Kresha tërhoqi vëmendjen së fundi jo vetëm me çantën e shpinës në “Kënga Magjike”, por edhe me xhaketën e gjelbër me motive festive. Por duket se ai ka një konkurrent të fortë me këtë stil, nëse shihni këtë foto. Djali i vogël që quhet Blin, duket se ka frymëzuar reperin pasi prindërit e kanë veshur me të njëjtën veshje festive në këtë atmosferë para Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri. Në këtë kolazh fotosh Kreshën po e pagëzojmë Babagjyshin e Vitit të Ri dhe vogëlushin Blin, vetë Vitin e Ri.