Harrojeni Elton Dedën si rocker, në skenë me xhaketë klasike

Kantautori i njohur, Elton Deda i rikthye në Festivalin e Këngës në RTSH me këngën “Fjalët”, me muzikë të kompozuar nga vetë ai dhe vargje të Orges Toçes. Duke performuar “live” në skenën e Pallatit të Kongreseve bëri përshtypje veshja e tij. Paparaci i “Story.al” e ka fotografuar muzikantin në backstage, pasi performoi, ku siç e shihni kjo xhaketë klasike ia “heq” statusin e rockerit.