Hailey Baldwin tregon nga afër unazën me të cilën i propozoi Justin Bieber

Këngëtari i njohur kanadez Justin Bieber muaj më parë i propozoi martesë modeles amerikane Hailey Baldwin. Dyshja tashmë janë martuar dhe të lumtur bashkë dhe çdo moment të jetës së tyre e ndajnë me fansat.

Hailey-2

Por përveç të gjithave, e patë unazën e diamantit me të cilën i kishte propozuar martesë Bieber bukuroshes amerikane? Ajo e ka treguar për nga afër unazën gjigante për Vogue në intervistën e njohur 73 pyetje, shkruan Prive.