Gruaja e Sinan Hoxhës hap biznes me emrin e saj

“Andrra couture” është emri i biznesit të veshjeve që po përgatitet të inagurojë bashkëshortja e Sinan Hoxhës. Andrra Destani i ka vendosur emrin e saj biznesit me veshje të modës së lartë. Lajmin e dha e para vjehrra e Sinanit, Kadira Destani, e cila në Instagramin e saj poston shpesh foto me nipin e saj, fëmijën e Andrrës dhe Sinanit.