Gjyste Vulaj pushime në Cancun, shikoni si duket me bikini nëna 40 vjeçare

Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj po kalon disa ditë pushimesh me familjen në Cancun. Ndërsa po shijon plazhet dhe diellin e nxehtë, Gjyste ka postuar në Instagram një foto me bikini. Këngëtarja 40 vjeçare, nënë e dy fëmijve shquhet për fizikun e saj. Edhe këtë herë duket shumë në forma dhe elegante.