Me gjoksin e vogël dhe këmbët e gjata, Mariza Ikonomi e lindur për balerinë

Këngëtarja Mariza Ikonomi do të konkurrojë si kërcimtare në spektaklin “Dancing with the stars”, që nis të premten në “Vizion Plus”. Mariza duket se e ka marrë me shumë qejf garën për herë të dytë në këtë shoë, ku personazhet e njohur konkurrojnë në disiplina të ndryshme kërcimi. Në fotot që ka postuar me balerinin e saj Jurgen Bala, artistja pozon me veshje skenike. Duket sikur ka lindur për të qenë balerinë nëse sheh fizikun e hollë, këmbët e gjata dhe gjoksin e vogël. /Story.al/