Gjithë ngjyrat e ylberit në tapetin e kuq, ja veshjet më të mira në ‘Grammy Awards 2019’

Mbrëmja e 10 shkurtit ishte ajo e ndarjes së çmimeve më të rëndësishme në muzikë. Emrat e VIP-ave që kaluan në tapetin e kuq, ishin nga më të ndryshmit si: Bebe Rexha, Cardi B, Dua Lipa, Miley Cyrus, Camila Cabello, Kylie Jenner, Katy Perry, Lady Gaga e shumë emra të tjerë të yjeve ndërkombëtarë. Veshjet e tyre ishin të gjitha të dizenjuara nga stilistë të huaj dhe tërhoqën vëmendjen e gjithë teleshikuesve. Artistët pjesëmarrës në ‘Grammy Awards’, kanë shkëlqyer jo vetëm me perfomancat e tyre, por dhe ‘look-un’ e zgjedhur për atë natë, sipas Who. Më poshtë ju sjellim disa prej veshjeve më të mira në ‘Grammy Awards 2019’duke filluar nga; Bebe Rexha, Dua Lipa, Camila Cabello, Jennifer Lopez, Lady Gaga, Kylie Jenner, Cardi B, Katy Perrye Miley Cyrus.

Bebe Rexha, Dua Lipa

Grammy-2

Camila Cabello, Jennifer Lopez

Grammy-3

Lady Gaga, Kylie Jenner

Grammy-4

Cardi B, Katy Perry

Grammy-5

Miley Cyrus

Grammy-6