Gjithçka për lidhjen e Big Bastës me Lian na e tregoi Vesa me pak fjalë dhe një foto

Në ditën e baballarëve, Vesa Luma nuk ka harruar t’i shkruajë ca fjalë partnerit të saj të jetës, Big Bastës.

“Happy Father’s Day @bigbastazone
Kjo dite kendej festohet ne Shtator,po meqe bota feston disa here dhe ti e meriton cdo dite ta kesh feste- po e bejme edhe sot zyrtare🙈 Liani po thot- Ne zihemi por jemi shoke te ngushte🙈Ndersa une shkrihem kur e shoh Lianin teksa adhuron cdo gje qe ben ti ! Role model,coolest babi in the world❤️Te duam shumeeee”, ka shkruar Vesa, e cila gëzon ditët më të bukura me shokun e saj më të mirë.

Me video dhe momente të ndryshme dyshja ka treguar se bën gjithçka për buzëqeshjet e Lianit, që mbetet prioriteti i familjes.

Kjo nuk është hera e parë që Vesa i dedikon Big Bastës fjalë dashurie duke i shprehur mirënjohjen për çdo moment të kaluar bashkë./revistawho.com